O Firmie


Speed Cars Bełchatów

Od słów do czynów
Od wizji do rzeczywistości


Warsztat Speed Cars to mieszanka krwi, potu, benzyny i ogromnej dawki pasji do szybkiej motoryzacji. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki i tymczasowe rozwiązania.

Firmę do życia powołał Piotr Kałwak - pasjonat szybkiej motoryzacji, a w szczególności marki BMW co przekłada się na ofertę i klimat warsztatu. Jakość świadczonych usług nie odbiega od tych w autoryzowanych stacjach obsługi pojazdów, a nawet mocno wykracza poza standardową ofertę. Specjalizujemy się samochodach marki BMW. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Dealera BMW Tłokiński w Łodzi. Oferujemy oryginalne części oraz w pełni profesjonalny serwis i obsługę samochodów BMW. Ale serwis to nie wszystko, głównym punktem naszej oferty jest odbudowa i przebudowa samochodów, swapy silników i budowa aut do sportów motorowych. Chcesz być o krok przed konkurencją? Dobrze trafiłeś!


Oferta Kontakt
Paralaksa tła

Marzenia się nie spełniają
Marzenia się spełnia

Niejednokrotnie mieliśmy zaszczyt realizować marzenia i urzeczywistniać motoryzacyjne wizje naszych Klientów.

Budowaliśmy samochody dla Klientów z Polski jak i tych z zagranicy, a teraz chętnie zajmiemy się Twoim autem. Nie boimy się wyzwań, dlatego podejmujemy się nawet najbardziej szalonych projektów. Im trudniej, tym lepiej - tym więcej niestandardowych rozwiązań, wiedzy, pasji i potu musimy włożyć w realizację Twojego projektu.

Im wyższe wymagania, tym lepiej

Tam gdzie inni już dawno się poddali, my dopiero zaczynamy rozgrzewkę.

Chcesz indywidualne i jedyne w swoim rodzaju auto, ale nie wiesz komu powierzyć jego budowę? Nie szukaj już dalej. Niestandardowe i wymagające projekty to nasza domena. Przebudujemy Twój samochód tak, że odwróci się za nim każdy od małego chłopca po starszego Pana. Wyróżni się wyglądem, brzmieniem, jakością prowadzenia ale przede wszystkim dostarczy Ci niesamowitych emocji podczas jazdy. Jeśli potrzebujesz prawdziwej wyścigówki w specyfikacji torowej, dostosujemy Twoje auto do wymogów, ale przede wszystkim do Ciebie!